22.9. 2019 sa na farskom ihrisku uskutočnil Miništrantský futbalový turnaj sv. Dona Bosca. Program začal sv. omšou o 8.00 hod., na ktorej sa zúčastnili účastníci turnaja miništranti z Lokce, Komjatnej, L. Osady a L. Revúc. Hlavným celebratom bol o. Michal Holík, spr. farnosti v Lokci, koncelebrovali o. Peter Túry, spr. farnosti v Komjatnej a p. kaplán Tomáš Tarčák, ktorý v kázni miništrantov vysvetlil, čo robí futbalistu – futbalistom a kresťana – kresťanom. Po sv. omši začali zápasy. Chlapci posilnení párkami a fajným gulášikom bojovali do posledného dychu. Nakoniec zvíťazili miništranti z Komjatnej, na 2. mieste boli chlapci z L. Osady, 3. domáci a 4. miesto obsadili miništranti z Lokce. Všetkým gratulujeme a ďakujeme tým, ktorí nám pomáhali pri organizovaní tohto podujatia. Deo Gratias.

Nie je vybraný žiadny galérie alebo galérie bola zmazaná.

LITURGICKÝ KALENDÁR
Archív
Translate »